Water Drop Newsletter

Wystarczy wypełnić kilka poniższych pól, aby zacząć otrzymywać ważne i ciekawe informacje z obszaru ochrony zdrowia

Dokładamy wszelkich starań, by nasze newslettery były dla Państwa lekturą oczekiwaną – jeśli jednak zmienią Państwo zdanie, w każdej chwili mogą Państwo usunąć swoje dane lub je zmodyfikować.

Zapisując się już dziś, nie przeoczą Państwo żadnej nowości lub konkursu!

Adres email
Imię
Nazwisko
Miejsce pracy
 Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną przez Ecolab sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-323), przy ul. Opolskiej 114, informacji marketingowych w tym wiadomości branżowych i handlowych o usługach, produktach i ich właściwościach.

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Ecolab sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Opolskiej 114. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów marketingowych, w tym do przesyłania wiadomości branżowych i handlowych o usługach, produktach i ich właściwościach. Dostęp do danych mogą mieć podmioty w ramach grupy kapitałowej Ecolab a także na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych, podmioty wspierające Ecolab w zakresie funkcjonowania systemów informatycznych (obsługi IT, rozwiązań z zakresu email – marketingu). Podstawą przetwarzania danych jest usprawiedliwiony cel administratora danych jakim jest marketing produktów własnych. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu wniesienia  przez Państwa sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Posiadają Państwo prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także do przenoszenia swoich danych osobowych 
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO)
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych 

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do otrzymywania informacji handlowych.

Dane kontaktowe administratora danych:

Ecolab sp. z o.o., ul. Opolska 114, Kraków
Adres e-mail: aktualnosci@ecolab.com